Newsletter e-mail

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH WYMAGAJĄCE  ZGODY  1. ZAPIS DO NEWSLETTERA

1.1.         Podanie danych osobowych przez Usługobiorcę lub Klienta jest dobrowolne.

1.2.         Podstawą przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów sklepu wygodne-buty.pl l lub usług Administratora jest (1) uprzednia zgoda Usługobiorcy lub Klienta lub (2) wypełnienie prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora (zgodnie z art. 23 ust. 4 Ustawy o ochronie danych osobowych za prawnie usprawiedliwiony cel uważa się w szczególności marketing bezpośredni własnych produktów lub usług Administratora).

1.3.         Podany przez Państwo adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów obuwie-zdrowotne.pl .

1.4.         Zapisu do newslettera można dokonać w trakcie zakładania konta klienta wyrażając odpowiednią zgodę poprzez zaznaczenie "ptaszka".

1.5.         Częstotliwość otrzymywania korespondencji wynosić będzie nie więcej niż jeden mail miesięcznie i dotyczyć będzie treści, które określili Państwo przy zapisie lub które będą wynikały z odwiedzonych stron w sklepie.

 

  1. PRAWO KONTROLI, DOSTĘPU DO TREŚCI SWOICH DANYCH ORAZ ICH POPRAWIANIA 

2.1.         Usługobiorca lub Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

2.2.         W przypadku udzielenia przez Usługobiorcę lub Klienta zgody na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług Administratora zgoda może być odwołana w każdym czasie.

2.3.         W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można kontaktować się z Administratorem poprzez przesłanie stosownej wiadomości pisemnie na adres: Sklep Wygodne-Buty.pl , ul. Gen. Bolesława Roi 4a/LU-1, 30-606 Kraków lub pocztą elektroniczną na adres sklep.wygodnebuty@gmail.com

2.4.         W przypadku chęci zaprzestania wysyłki korespondencji marketingowej można kontaktować się z Administratorem poprzez przesłanie stosownej wiadomości pisemnie na adres: Sklep Wygodne-Buty.pl , ul. Gen. Bolesława Roi 4a/LU-1, 30-606 Kraków lub pocztą elektroniczną na adres sklep.wygodnebuty@gmail.com

 

  1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

3.1.         Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

3.2.         Administrator odpowiednio udostępnia następujące środki techniczne zapobiegające pozyskiwaniu i modyfikowaniu przez osoby nieuprawnione danych osobowych przesyłanych drogą elektroniczną:

3.2.1.      Zabezpieczenie zbioru danych przed nieuprawnionym dostępem.

3.2.2.      Dostęp do Konta jedynie po podaniu indywidualnego loginu i hasła.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl